3 Mart 2010 Çarşamba

KING'TEN TAKİPÇİLERİNE ÖZEL HEDİYE..


King Elektrikli Ev Aletleri 2010 yılında da hanımları mutlu etmeye devam ediyor, King Dünyası’na üye olanlar kazanıyor..

Blog üyelerine çekilişsiz, kurasız sürpriz hediyeler veriyor. Bayanların yanısıra bayların da katılabileceği bu yarışma bugüne kadar yapılan yarışmalara hiç benzemiyor. Kingdünyası.blogspot.com adresine yeni üye olacak bir kişiye çekilişsiz ve kurasız Thunderbird Otomatik Döner Fırçalı Saç Kurutma Makinesi hediye... 1600-1800W’luk ısınma gücü, iki yöne otomatik dönen şekillendirici fırçası, serin hava ayarı, 3 ısı ve 2 hız ayarı bulunan Thunderbird’a ücretsiz sahip olmak için King blog’unu ziyaret etmeyi unutmayın.
King Dünyası’na adım atar atmaz şans kapısını aralayacak olan üyeler arasına sizler de katılın.
Hemen üye olun, hediyenizi kaçırmayın!
Kazananlar http://kingdunyasi.blogspot.com/
 adresinde açıklanacaktır...

Çok kısaca yapılması gerekenler:
1.http://kingdunyasi.blogspot.com adresinde yer alan blogumuza üye olmak.
2.Blog sayfanızda kampanyamızı duyurmak.
3.www.king.com.tr'de yer alan King Ladies Club'a üye olmak
3.Üye olduktan sonra Ad, Soyad, Adres, Yaş, Meslek, Medeni Durum ve Gsm bilgilerinizi tam olarak doldurup kingdunyasi@gmail.com adresine yollamak.

3 yorum:

Kendimce dedi ki...

bol şans

Şenay dedi ki...

canım senin gibi kopyala yapıştır yapmak istedim bloga yeni kayıtta yapıştır olmuyor silik çıkıyor nasıl yapıştırdın bloğuna yaa.:)Bende işlemleri yaptım ama duyurmak için tek tek yazmayım yapıştrayım dedim yeni kayıtta yapıştırma olmuyor.

FİLİZ'CE LEZZETLER dedi ki...

valla bilmiyorum benimkinde oldu, sağ tuşla kopyala yapıştır yaptım ...